O nas

 

SERDECZNIE WITAMY NA WWW.POLISHNIGHT.COM 

Polishnight.com to strona społecznościowa dla Polaków z różnych zakątków świata. Serwis pozwala zdobyć informacje na temat życia poza granicami Polski oraz daje możliwość poznania nowych znajomych, poprzez komunikacje na tablicy oraz wysyłanie wiadomości do Klubowiczów za darmo. 

Serwis promuje, także polskie Lokale i inne Firmy z ''polskim akcentem'', którymi mogą być np:

- polski personel,
- polskie napoje,
- polskie jedzenie,
- polskie produkty,
- polska muzyka,
- polskie wydarzenia, imprezy, koncerty itp.

Zarejestruj się jako Klubowicz i poznaj nowych znajomych, zdobądź więcej informacji na temat życia poza granicami Polski, zobacz profile polskich Lokali oraz innych Firm, dodawaj i przeglądaj ogłoszenia, oferty, wydarzenia lub interesujące posty na tablicy w 10 krajach ( Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Polsce, Niemczech, Francji, Holandii, Szwecji, Norwegii ), komentuj, oceniaj inne profile i posty, dołącz się do różnych dyskusji oraz wiele innych opcji, które zapewnią Ci wspaniałą zabawę na Polishnight.com.

Zarejestruj swój polski Lokal lub inną Firmę i połącz się z ludźmi, zdobądź nowych klientów, dodawaj oferty, promocje, wydarzenia i daj usłyszeć o swoim biznesie innym. 

Po dodaniu profilu Klubowicza, Lokalu lub Firmy do ulubionych, każde dodane posty tych profili, będą ukazywać się w opcji Ulubione posty, gdzie będą Państwo mieli bezpośredni wgląd na oferty, ogłoszenia, wydarzenia oraz różne posty, które dodały Twoje ulubione profile.

 

POLSKI AKCENT W TWOIM BIZNESIE

Strona www.polishnight.com ma na celu promowanie lokali oraz innych firm z ''polskim akcentem'' w różnych zakątkach świata.

Poniżej, przedstawiamy kilka przykładów ''polskich akcentów'', które mogą zostać wykorzystane w Państwa biznesie.

 

POLSKI PERSONEL

Pierwszym z ważniejszych akcentów jest polski personel. Polacy wyjeżdżający poza granice swojego kraju, bardzo często poszukują pracy. Nasz serwis może im w tym pomóc. Jako właściciel ( lub osoba upoważniona ) lokalu, firmy, masz możliwość bezpośredniej komunikacji z klubowiczami, poprzez wysłanie wiadomości oraz dodawania ogłoszeń pracy na tablicy Polishnight.com. Jest to wspaniała możliwość dla Twojego biznesu, gdyż możesz szybko znaleźć oraz zatrudnić pracowników.  

 

POLSKIE NAPOJE

Kolejnym ważnym akcentem są napoje. Korzystanie z szerokiej gamy polskich napojów bezalkoholowych oraz alkoholi, pozwoli na nowe odkrycia smakowe i może poszerzyć asortyment oferowanych napojów w Twoim lokalu lub sklepie. Ten akcent może sprawić ze Twój lokal, sklep będzie bardziej dostrzegany i częściej odwiedzany. 

 

POLSKIE JEDZENIE / PRODUKTY

Polska kuchnia jest bardzo bogata i z pewnością pozwoli wybrać danie lub produkt, który trafi w gusta klientów. Polskie jedzenie swoja innością smakową, jako akcent w Twoim lokalu lub sklepie, może poszerzyć proponowany wachlarz potraw oraz polskich produktów.

 

POLSKA MUZYKA, WYDARZENIA, IMPREZY, KONCERTY

Jednym z akcentów dającym wgląd w polska kulturę jest muzyka. Polskie przeboje zupełnie inne w rytmach z pewnością wzbogacą Twój lokal muzycznie. Polskie zespoły zarówno, te słyszane z płyt jak i te które wystąpią na żywo, zapewnią świetną zabawę w Twoim lokalu. Koncerty z udziałem zespołów z Polski, cieszą się również dużą popularnością, jednocześnie przybliżając polski gatunek muzyczny. Organizowanie takich imprez będzie wydarzeniem kulturalnym, wnoszącym swoistość muzyczną, co przyciągnie wielu nowych klientów. Polskie imprezy oraz wydarzenia przyciągną wielu Polaków, gdyż dają możliwość poznania nowych znajomych oraz zdobycia nowych kontaktów.

Jeśli Twój lokal, firma nie posiada żadnego z ''polskich akcentów'', gorąco zachęcamy do zamieszczenia ich w twoim biznesie.

 

Dziękujemy i życzymy wszystkim miłego korzystania z serwisu,

 

zespół PolishNight